Wypadek z udziałem trzech samochodów

wypadekW dniu 11.10.2018r. o godzinie 19:47 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na drodze nr 50 w miejscowości Zawiszyn pow. Wołomin. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano zderzenie trzech samochodów osobowych marki Opel Vectra w którym poruszała się jeden kierowca, VW Passat w którym podróżowała jedna osoba oraz Hyundai i30 w którym podróżowały dwie osoby. Podróżujący samochodem Opel Vectra uderzył w tył pojazdu marki Hyundai i zatrzymał się na środku drogi nr 50. Kierujący pojazdem marki VW Passat uderzył w stojący pojazd marki Opel. Droga krajowa była zablokowana w obu kierunkach.

Czytaj więcej...

Wypadek trzech samochodów

wypadekW dniu 30.05.2018r. o godzinie 13:29 zastęp GCBARt 5/32 został zadysponowany do wypadku drogowego na drodze krajowej Nr 50 na wysokości miejscowości Barchów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano po zderzeniu trzy pojazdy, samochód osobowy (stojący na środku skrzyżowania), bus izoterma stojący w poprzek drogi krajowej nr 50 oraz ciężarówka (wywrotka) stojąca częściowo na poboczu drogi. Wszyscy poruszający się tymi pojazdami wyszli o własnych siłach. Pasażerka samochodu osobowego i kierowca busa znajdowali się pod opieką ZRM.

Czytaj więcej...

Wypadek w Starowoli

wypadekW dniu 29.05.2018r. o godzinie 10:00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Starowola Powiat Wołomin Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, wypadek dwóch pojazdów osobowych marki Mercedes A  oraz VW Passat. Samochody znajdowały się na poboczu drogi, po obu jej stronach. Pierwszym z pojazdów podróżowała jedna osoba, zaś drugim dwie osobowy. Kierujący VW Passatem oraz jego pasażer, sami opuścili pojazd przed przybyciem pierwszego zastępu JOP, kierująca Mercedesem A została wyrzucona z pojazdu, znajdując się na pasie ruchu. W wyniku tego wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, pasażer VW oraz kierująca Mercedesem.

Czytaj więcej...

Pożar budynku mieszkalnego

strazakW dniu 25.05.2018r. o godzinie 18:25 zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego w Łochowie na ulicy Sienkiewicza. Po przybyciu na miejsce pożaru zastano budynek mieszkalny murowany parterowy z którego wydobywał się intensywny dym. Od osób postronnych dowiedzieliśmy się że w budynku może przebywać właścicielka. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączeniu napięcia i wprowadzeniu roty w aparatach ODO z linią gaśniczą w celu zlokalizowania źródła pożaru i przeszukania budynku.

Czytaj więcej...

Pożar w Zgrzebichach

strazakW dniu 04.03.2018r. o godzinie 23:51 zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Zgrzebichy gmina Stoczek. Po przybyciu na miejsce okazało się że pożarem objęty jest dach nad budynkiem mieszkalnym i nad bezpośrednio przylegającą oborą (budynek o wymiarach 14x7). Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca działań podaniu w sumie trzech prądów gaśniczych w natarciu, równocześnie zostało wyprowadzone bydło z palącej się obory.

Czytaj więcej...

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER