http://www.straz.wegrow.pl/

W dniu 06-03-2011 w miejscowości Baczki gm. Łochów po dotarciu na miejsce zdarzenia zastępów OSP Ostrówek i OSP Łochów stwierdzono iż pali się budynek mieszkalny konstrukcji drewnianej, kryty eternitem. W budynku nikt nie przebywał i nie odniósł obrażeń. Pożarem objęta była połowa budynku (pożar zewnętrzny).

{like}Zastępy podały dwa prądy w natarciu na palący się obiekt oraz jeden w obronie pozostałej części budynku i pobliskich zabudowań. Kolejne przybyłe na miejsce zastępy OSP Łochów Fabr., OSP Baczki i JRG Węgrów wykonały zasilanie wodne. Po zlokalizowaniu pożaru oraz odłączeniu przyłącza energetycznego przez Pogotowie Energetyczne przystąpiono do prac rozbiórkowych oraz dokładnego dogaszania budynku.

{module Dodaj do...}

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER