Wypadek w Strachówce

W dniu 22.11.2013 r. o godzinie 7:28 Zastęp GCBARt 5/32 udał się alarmowo do wypadku drogowego w miejscowości Strachówka pow. Wołomin. Po przybyciu na miejsce zastano dwa samochody osobowe po zderzeniu czołowym. Audi znajdowało się w przydrożnym rowie a Opel Astra w zatoczce dla autobusów. Kierowca astry był uwięziony w pojeździe. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu sprzętu hydraulicznego a następnie ewakuowano poszkodowanego i przekazano go zespołowi pogotowia.

W wypadku pięć osób zostało poszkodowanych i przewiezionych do szpitali. W akcji uczestniczyły jednostki: OSP Łochów, OSP Strachówka, OSP Równe, JRG Wołomin, Policja oraz cztery zespoły Pogotowia Ratunkowego.

 

Share


      

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER