Zderzenie czołowe w Zieleńcu

wypadekW dniu 30.11.2013 r. o godzinie 11:37 zastęp GCBARt 5/32 został zadysponowany do wypadku drogowego na drodze nr 50 w okolicach miejscowości Zieleniec gm. Sadowne. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono że doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowego oraz ciężarówki. TIR znajdowała się w przydrożnym rowie a Astra na środku drogi. W samochodzie osobowym znajdował się uwięziony kierowca. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji oraz ewakuowaniu kierowcy z pojazdu i przekazaniu go przybyłemu na miejsce Zespołowi Pogotowia.

W akcji uczestniczyły: OSP Łochów, OSP Ostrówek, JRG Węgrów, JRG Ostrów Mazowiecka, Policja z KP Łochów, ZPR z Łochowa

 

 

Share

    

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER