Śmiertelny wypadek na DK 62

W dniu 18.12.2013 r. o godzinie 2:12 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na drodze krajowej nr. 62 między Budziskami a Gwizdałami. Po przybyciu na miejsce zastano samochód ciężarowy i dostawczy po zderzeniu czołowym. Samochodem dostawczym poruszały się trzy osoby. Jedna z nich leżała na drodze a pozostałe były zakleszczone w samochodzie. Kierowca ciężarówki był uwięziony w kabinie. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, ewakuowaniu pasażera z busa i kierowcy z ciężarówki. U kierowcy busa lekarz stwierdził zgon.

Lekarz z powodu ciężkich obrażeń pasażerów samochodu dostawczego zadecydował o wezwaniu na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w celu przetransportowania jednej z osób do szpitala. Po przewiezieniu osób poszkodowanych do szpitala przystąpiono do udrażniania drogi. Utrudnienia potrwały do godziny czternastej. W akcji uczestniczyli: OSP Łochów, OSP Ostrówek, OSP Budziska, JRG Węgrów, JRG Wyszków, Policja z Łochowa i Węgrowa, Prokurator z Węgrowa, Zespół Ratownictwa Medycznego z Łochowa i Wyszkowa, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Warszawy.

Share

 

    

 

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER