Zderzenie na skrzyżowaniu

W dniu 1.01.2014r. o godzinie 16:33 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego w Łochowie na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Al. Pokoju (obok Komisariatu Policji). Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwa samochody osobowe po zderzeniu. Audi znajdowało się na drodze a VW Polo na chodniku. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji odłączeniu akumulatorów, pomocy policji w kierowaniu ruchem oraz uprzątnięciu drogi z płynów eksploatacyjnych i szkieł.

W zderzeniu poszkodowany został kierowca VW Polo który został wydobyty z pojazdu przez zespół pogotowia ratunkowego przed przybyciem straży. W akcji uczestniczyły: OSP Łochów, OSP Łochów ul. Fabryczna, Policja z KP Łochów, dwa zespoły Pogotowia Ratunkowego.

Share

 

    

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER