Pożar busa po zderzeniu

W dniu 10.01.2014r. o godzinie 23:45 Zastęp GCBARt 5/32 udał się alarmowo do wypadku drogowego na wysokości miejscowości Wójty pow Wołomin dr. nr 50. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w wyniku zderzenia dwóch samochodów Ford Transit i ciągnika siodłowego marki Volvo z cysterną ( ładunek glukoza) doszło do zapalenia samochodu dostawczego. Kierowcy oraz pasażer w chwili przybycia straży znajdowały się poza pojazdami pod opieką pogotowia ratunkowego.

Działania straży polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądu piany ciężkiej w natarciu na palący się samochód. Podczas działań ratowniczych droga na całej szerokości była zablokowana. Pogotowie przewiozło pasażerkę Busa do szpitala. W akcji uczestniczyli: OSP Łochów, Osp Jadów, JRG Wołomin (posterunek Tłuszcz) Policja z KP Jadów, Zespół Pogotowia Ratunkowego z Łochowa.

Share

    

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER