Pożar hali Jurexu

strazakW dniu 12.02.2014r. o godzinie 19:32 zastęp GCBARt 5/32 udał się alarmowo do pożaru hali produkcyjno-magazynowej przy ulicy Strefowej w Węgrowie. W momencie przybycia pierwszych jednostek pożarem objęta była już znaczna część hali, a płomienie wydobywały się przez pokrycie dachu. Strażacy w pierwszej kolejności zabezpieczyli instalację technologiczną i budynek administracyjno-biurowy oraz rozpoczęli akcję gaśniczą hali. Ze względu na zgromadzone materiały palne oraz konstrukcję dachu, pożar szybko się rozprzestrzeniał.

Przybywające na miejsce pożaru kolejne jednostki straży pożarnej z terenu powiatu węgrowskiego, sokołowskiego oraz siedleckiego włączały się do akcji gaśniczej i dowoziły wodę do miejsca zdarzenia. Działania te doprowadziły do ugaszenia pożaru. Akcja gaśnicza trwała do północy i brało w niej udział 18 zastępów straży. Okoliczności i przyczyny pożaru bada KP Policji w Węgrowie.

Share

 

 

    

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER