Wypadek w Zawiszynie DK 50

wypadekW dniu 8.04.2014r. o godzinie 14:00 zastęp GCBARt 5/32 udał się do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Zawiszyn powiat Wołomin. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano po zderzeniu dwa samochody (Renault Trafik, Ssang Yong Rexton) W zdarzeniu zostały poszkodowane cztery osoby, trzy o własnych siłach opuściły pojazdy a jedna została ewakuowana przez strażaków. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym (założenie kołnierzy ortopedycznych, opatrywanie ran, unieruchomienie złamanej nogi i ręki, wsparcie psychiczne).

Przybyły na miejsce Lekarz pogotowia zadecydował o wezwaniu LPR na miejsce zdarzenia. Strażacy zabezpieczyli miejsce lądowania śmigłowca. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez policję droga została uprzątnięta z płynów eksploatacyjnych.  W działaniach uczestniczyły jednostki: OSP Łochów, JRG Węgrów (Posterunek Ostrówek) JRG Wołomin (Posterunek Tłuszcz) Policja, Pogotowie Ratunkowe, Zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Share

 

 

    

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER