Śmiertelny wypadek

W dniu 04.09.2015 r o godzinie 20:31 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego w Łochowie na ulicy Wyspiańskiego. Po przybyciu na miejsce stwierdzono że samochód osobowy Skoda Felicja uderzyła lewym bokiem w przydrożne drzewo. Samochodem poruszały się cztery osoby. Trzy osoby o własnych siłach opuściły pojazd. Działania straży poległy na zabezpieczeniu miejsca akcji, odłączeniu akumulatora a następnie przystąpiono do wykonania dostępu do kierowcy przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

Po usunięciu drzwi ewakuowano kierowce z samochodu. Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził zgon u kierowcy pojazdu. W akcji uczestniczyli: OSP Łochów GCBARt 5/32, OSP Łochów ul. Fabryczna GBA 2,5/20, JRG Węgrów (posterunek Ostrówek) GCBARt 4/27, Dowódca JRG Węgrów, dwa zespoły pogotowia, Policja z KP w Łochów i KP w Węgrowie.

 

Share

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER