Pożar w Łosiewicach

strazakW dniu 08.01.2016 r o godzinie 1:01 zastęp GCBARt 5/36 udał się do pożaru domu w miejscowości Łosiewice. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono że pali się budynek drewniany o wymiarach 9X7 przekryty blachą trapezową. Dyżurny Operacyjny Powiatu przekazał informację że w budynku mogą przebywać trzy osoby. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia podaniu w sumie czterech prądów wody w natarciu. Pożar był bardzo rozwinięty i nie dało się wprowadzić ratowników do środka budynku.

Po ugaszeniu budynku strażacy przystąpili do mozolnego przeszukiwania pogorzeliska. Nikogo nie znaleziono. Budynek uległ całkowitemu spaleniu. W działaniach uczestniczyli: OSP Łochów, OSP Łochów ul Fabryczna, OSP Brzuza, OSP Ostrówek, JRG Węgrów Policja z KP Łochów, ZRM z Łochowa , Pogotowie Energetyczne.