Wypadek w Gwizdałach

wypadekW dniu 06.06.16 o godzinie 16 23 zostaliśmy zaalarmowani prze Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego. Dyspozycja brzmiała na drodze krajowej nr 62 w miejscowości gwizdały doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego. Zastęp GCBARt 5/32 udał się alarmowo do miejsca zdarzenia, po przybyciu zastaliśmy samochód ciężarowy z przyczepą w przydrożnym rowie oraz samochód osobowy na pasie w kierunku Łochowa.

Kierujący samochodem osobowym znajdował się w karetce pod opieką ratowników. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączeniu akumulatora i zakręceniu dopływu gazu oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem drogowym. W akcji uczestniczyli OSP Łochów, OSP Budziska, JRG Węgrów (posterunek Ostrówek) ZRM z Łochowa Policja z KP Łochów

Share

 

 

    

 
Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER