Pożar w Podbalach

strazakW dniu 10.06.16 o godzinie 15:24 zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami (GCBARt 5/32 i GBA 2,5/20) do pożaru stodoły w miejscowości Podbale Gmina Jadów Powiat Wołomin. Jak pierwsi dotarliśmy na miejsce zdarzenia i zastaliśmy stodołę drewnianą krytą eternitem o wymiarach 6X10 w całości objętą pożarem. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody w natarciu. Po dojechaniu  OSP Starowola został podany  kolejny prąd wody w natarciu. Następne dojeżdżające zastępy dowoziły wodę.

Spaleniu uległa cała stodoła a najprawdopodobniej przyczyną pożaru było uderzenie pioruna. w Działaniach uczestniczyli: OSP Łochów (dwa zastępy), OSP Strarowola, OSP Myszadła, OSP Jadów, JRG Wołomin posterunek Tłuszcz.

 

Share

 

 

 

 

    

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER