Zderzenie na Wyszkowskiej

W dniu 02.08.2016 r. o godzinie 11:31 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Łochowie ul Wyszkowska ( dr. krajowa nr 62). Zastęp GCBARt 5/32 udał się alarmowo do miejsca zdarzenia. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy dwa samochody osobowe (Fiat Punto, Opel Astra) po zderzeniu które częściowo znajdowały się w przydrożnym rowie. Kierowca Fiata znajdował się poza pojazdem. Oplem poruszył się dwie osoby, pasażerka znajdowała się w karetce a kierowca był uwięziony w samochodzie.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na uwolnieniu kierowcy przy użyciu sprzętu hydraulicznego (odcięciu dachu i drzwi prawych). Po ewakuowaniu kierowcy i przeniesieniu go do karetki lekarz ze względu na ciężki stan mężczyzny  zdecydował o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jeden z zastępów obecnych na miejscu zdarzenia udał się na gminne lądowisko przy ulicy Żytniej w celu zabezpieczenia miejsca lądowania śmigłowca. Po zabraniu osób poszkodowanych do szpitali na miejscu pozostał jedna jednostka do zabezpieczenia miejsca zdarzenia do czasu zakończenia czynności dochodzeniowych prowadzonych przez policję. W akcji uczestniczyli: GCBARt 5/32 OSP Łochów, GBA 2,5/20 OSP Łochów ul. Fabryczna, GCBARt 4/27 JRG Węgrów (posterunek Ostrówek) ZRM z Łochowa i Wyszkowa, Policja z Łochowa i Węgrowa

Share

 

 

    

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER