Śmiertelny wypadek w Gwizdałach

wypadekNiedzielnym porankiem ok. godz 6:26 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na DK 62 w miejscowości Gwizdały. Pojazd osobowy marki Audi A4 poruszający się w kierunku Łochowa zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust. Samochodem poruszały się cztery osoby. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach a pozostałe trzy osoby były zakleszczone w aucie. Działania zastępu polegały na wykonaniu dostępu do poszkodowanych przy użyciu narzędzi hydraulicznych i ewkuowaniu ich z wraku.

Lekarz u jednego z pasażerów stwierdził zgon, pozostałe trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali z czego jeden najciężej ranny został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety podczas prowadzonych działań jeden z naszych strażaków uległ niegroźnemu wypadkowi po wizycie w Wyszkowskim szpitalu prześwietleniu i zszyciu rany został wypisany i wrócił do domu.

W działaniach:
OSP Łochów
JRG Węgrów
OSP Budziska
Policja  Łochów
ZRM z Łochowa i Wyszkowa
LPR z Sokołowa Podlaskiego
Prokurator z Węgrowa

Share

 

 

    

 
Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER