Tragiczny wypadek w Zawiszynie DK 50

wypadekW dniu 06.03.2017 o godzinie 5:35 zostaliśmy zaalarmowani do wypadku drogowego w miejscowości Zawiszyn pow Wołomin. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że na drodze krajowej pali się w całej objętości samochód osobowy Fiat Punto, którym podróżowały dwie osoby. Samochód stał na poboczu prostopadle do drogi z osią przednią na drodze po uderzeniu w tył. Na przeciwnym pasie do kierunku ruchu stał samochód ciężarowy DAF  z naczepą, którym podróżowała jedna osoba. Działania straży polegały na podaniu prądu wody w natarciu, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wstrzymaniu ruchu kołowego w dwóch kierunkach.

Po ugaszeniu pożaru stwierdzono że w pojeździe znajdują się dwa spalone ciała ludzkie nieokreślonej płci. Będący na miejscu lekarz pogotowia ratunkowego z Łochowa stwierdził zgon osób. Droga krajowa nr 50 była nie przejezdna przez kilka godzin. W działaniach uczestniczyli: OSP Łochów, OSP Jadów, JRG Wołomin (Posterunek Tłuszcz) Oficer Operacyjny KP PSP w Wołominie JRG Węgrów, ZRM z Łochowa, Policja z KP Jadów, WRD Wołomin, Prokurator.

Share

 

 


Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER