Dwa wypadki

wypadekW dniu 08.12.2017r. o godzinie 18:39 nasza Jednostka została zaalarmowana do wypadku drogowego na drodze nr 50 w Łochowie na wysokości Biedronki. Po przybyciu na miejsce zastępu GCBARt 5/32 zastano po zderzeniu trzy samochody dwa osobowe i dostawczy bus. Jeden samochodów osobowych znajdował się na pasie drogi, drugi samochód osobowy znajdował się przodem w rowie a tylnymi kołami na pasie drogi, natomiast bus leżał na boku w rowie. Osoby poruszające się pojazdami o własnych siłach opuścili samochody. Kierowca jednego samochodu osobowego z nie wyjaśnionych przyczyn oddalił się z miejsca zdarzenia. Pozostałe osoby uczestniczące w zdarzeniu po  przebadaniu przez ZRM pozostały na miejscu zdarzenia.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączeniu akumulatorów i usunięciu z drogi rozsypanego gruzu który wypadł z busa. W czasie zabezpieczenia miejsca zdarzenia nasz zastęp został prze-dysponowany do kolejnego wypadku do którego doszło w Łochowie na ulicy Baczkowskiej. Po dojeździe na miejsce zastano dwa samochody osobowe po zderzeniu. Do zderzenia doszło ponieważ jeden z kierowco nie chciał najechać na leżącego na drodze mężczyzny (najprawdopodobniej pijanego) i uciekł samochodem na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem. Na szczęście  nikomu nic się nie stało. W działaniach uczestniczyli: wypadek na drodze krajowej nr 50 OSP Łochów, OSP Budziska, JRG Węgrów ZRM z Łochowa, WRD z Węgrowa, Pomoc drogowa, Wypadek na ulicy Baczkowskiej OSP Łochów, OSP Łochów ul Fabryczna ZRM z Łochowa ,Policja z KP Łochów.

Share

 

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER