Pożar w Zgrzebichach

strazakW dniu 04.03.2018r. o godzinie 23:51 zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Zgrzebichy gmina Stoczek. Po przybyciu na miejsce okazało się że pożarem objęty jest dach nad budynkiem mieszkalnym i nad bezpośrednio przylegającą oborą (budynek o wymiarach 14x7). Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca działań podaniu w sumie trzech prądów gaśniczych w natarciu, równocześnie zostało wyprowadzone bydło z palącej się obory.

Po ugaszeniu przystąpiono do niezbędnych prac rozbiórkowych konstrukcji dachu i wyrzucenia spalonej słomy znajdującej się na stropie budynku. W akcji uczestniczyli: OSP Łochów, OSP Stoczek, OSP Topór, OSP Grygrów, JRG Węgrów, Policja, Pogotowie Energetyczne.

 

Share

 

 

 

 

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER