Pożar budynku mieszkalnego

strazakW dniu 25.05.2018r. o godzinie 18:25 zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego w Łochowie na ulicy Sienkiewicza. Po przybyciu na miejsce pożaru zastano budynek mieszkalny murowany parterowy z którego wydobywał się intensywny dym. Od osób postronnych dowiedzieliśmy się że w budynku może przebywać właścicielka. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączeniu napięcia i wprowadzeniu roty w aparatach ODO z linią gaśniczą w celu zlokalizowania źródła pożaru i przeszukania budynku.

Po ugaszeniu pożaru który rozwinął się w pomieszczeniu kuchennym zlokalizowano zwłoki kobiety. Odymiono pomieszczenia i dokładnie sprawdzono budynek. Dalsze czynności dochodzeniowe  prowadziła Policja.

W akacji uczestniczyli: OSP Łochów GCBARt 5/32, JRG Węgrów GBARt 2,5/25 JRG Węgrów Posterunek Ostrówek GCBARt 4/27 Policja KP Łochów, ZRM Łochów

Share

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER