Wypadek trzech samochodów

wypadekW dniu 30.05.2018r. o godzinie 13:29 zastęp GCBARt 5/32 został zadysponowany do wypadku drogowego na drodze krajowej Nr 50 na wysokości miejscowości Barchów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano po zderzeniu trzy pojazdy, samochód osobowy (stojący na środku skrzyżowania), bus izoterma stojący w poprzek drogi krajowej nr 50 oraz ciężarówka (wywrotka) stojąca częściowo na poboczu drogi. Wszyscy poruszający się tymi pojazdami wyszli o własnych siłach. Pasażerka samochodu osobowego i kierowca busa znajdowali się pod opieką ZRM.

Działania straży polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia zamknięciu drogi krajowej w obu kierunkach odłączeniu akumulatorów i ograniczeniu wycieków płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów. Po przybyciu na miejsce Policji decyzja o zamknięciu drogi została podtrzymana. Do szpitala została przewieziona pasażerka samochodu osobowego. Po zakończeniu czyności prowadzonych przez Policję usunięto pojazdy i uprzątnięto drogę z płynów eksploatacyjnych i  połamanych plastików. Droga krajowa była nieprzejezdna przez 4 godziny W działaniach uczestniczyli: OSP Łochów, JRG Węgrów (posterunek Ostrówek), JRG Węgrów, dwa zespoły ZRM, Policja z WRD Węgrów i KP Łochów, Pomoc Drogowa.

 

Share

 

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER