Wypadek z udziałem trzech samochodów

wypadekW dniu 11.10.2018r. o godzinie 19:47 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na drodze nr 50 w miejscowości Zawiszyn pow. Wołomin. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano zderzenie trzech samochodów osobowych marki Opel Vectra w którym poruszała się jeden kierowca, VW Passat w którym podróżowała jedna osoba oraz Hyundai i30 w którym podróżowały dwie osoby. Podróżujący samochodem Opel Vectra uderzył w tył pojazdu marki Hyundai i zatrzymał się na środku drogi nr 50. Kierujący pojazdem marki VW Passat uderzył w stojący pojazd marki Opel. Droga krajowa była zablokowana w obu kierunkach.

Kierujący Oplem Vectra podczas przybycia leżał na drodze, inni uczestnicy zdarzenia o własnych siłach opuścili pojazdy. Kierowca Opla Vectry został przetransportowany do szpitala w Wyszkowie z urazem głowy, kierowca VW Passata został przetransportowany do szpitala w Węgrowie w celu wykonania badań, osoby podróżujące samochodem marki Hyundai odmówiły pomocy medycznej. Działania Straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, oświetleniu miejsca zdarzenia oraz przekazaniu przedstawicielom GDDiK drogi krajowej nr 50 w celu uprzątnięcia i doprowadzenia drogi do ponownego użytkownika. W akcji uczestniczyli: OSP Łochów OSP Jadów, JRG Wołomin posterunek Tłuszcz, Policja KP Jadów, WRD Wołomin, 2 x ZRM Łochów.

 

Share

 

 

 

 

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER